Zgodnie z prawem każdy konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

Odsyłany towar powinien być  w stanie niezmienionym wraz z oryginalnym opakowaniem, gratisami oraz kuponami rabatowymi załączonymi do niego.

Zwaracana przesyłka powinna być nadana dowolną firmą kurierską na adres podany poniżej. Koszt zwrotu przesyłki leży po stronie Kupującego.

Justyna Majewska ” Justinqa”

Bohaterów Getta 3

68-200 Żary

Zwrot kosztów transakcji realizowany jest do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki na wskazany adres.

UWAGA !

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas ” za pobraniem” lub do paczkomatu.

Zwracany przez Kupującego towar powinien być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony,tak by nie uległ uszkodzeniu w transporcie.

Elementem obowiązkowym jest załączenie formularzu zwrotu w wersji papierowej oraz dowodu zakupu .

5. Reklamacje

Towar jest niezgodny z zamówieniem ? Dany produkt jest nieodpowiedni lub chcesz go wymienić ? Zauważyłeś wadę produktu?

Skontaktuj się z nami drogą mailową w celu zgłoszenia reklamacji. Reklamowany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem oraz dowodem zakupu należy wysłać na adres :

Justyna Majewska ” Justinqa”

Bohaterów Getta 3

68-200 Żary

Nie przyjmujemy paczek wysyłanych za pobraniem lub do paczkomatów. Towar powinien zostać odpowiednio zabezpieczony,tak by nie był narażony na uszkodzenia mechaniczne. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Decyzję w sprawie reklamacji przekazujemy drogą mailową.